ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
SERVİSLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
İLETİŞİM
IRN GROUP
E-MAIL

       
        Vizyonumuz
mevcut olanı en iyi şekilde uygulamak, olmayanı ise var olanlardan bir adım önde olacak derecede tasarlayıp, yapım sonrası güvenilirliği en yüksek düzeyde sağlamaktır.

        Şirketimizin hedefi yazılım ve uygulama geliştirme sektörünün en yenilikçi firması olmak ve bilgisayar sektöründe kabul görecek yeni çözümler üretmektir.

        Bir firmanın en önemli deðeri insan ve bu insanların uyum içinde oluþturduğu organizasyondur. Gerek kendi bünyemizdeki çalışma arkadaþlarımız, gerekse ürettiğimiz yazılım ve web uygulamalarıdan yararlanan ve kullanan kişiler olsun tüm işlerimizi ‘insan unsurunu’ en önde görerek gerçekleþtirmekteyiz.
    
        Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi tüm işlerimizde temel amacımızdır. Koşullar ve şartlar ne olursa olsun bizim hizmetlerimizden yararlanan tüm kişi ve kuruluşların, isteklerini en iyi şekilde gerçekleştirmek için her ürünümüzde kalite temel prensibimizdir. Kalite anlayışımız bir projenin fikir aşamasından, en son uygulama ve etkinleştirme aşamasına kadar olan süreçteki her basamağı kapsayan bir düzlemde çalışma uygulamaktır...

        IRN, herbiri kendi alanında uzmanlaşmış, deneyimli bir kadroya sahiptir. Web sitesi tasarım ve kurulumu, hemen her programlama dilinde yazılım ve teknik destek konusunda ciddi atılımlar yapmak amacı ile oluşturulan ekibimiz, hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri haline gelen internet alanında da hizmet verme girişimi içerisindedir. Bu maksatla internet kullanıcıların en büyük şikayetlerinden olan yavaşlık, bağlantı sorunları ve en az bir telefon hattına bağımlılık problemlerini en az seviyeye indirgemek maksadı ile projeler üretmekte ve çözümler sunmaktayız. Firmanızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak, kurumsal kimlik yaratmaktan web sayfası oluşumuna, yapısal kablolamadan teknik donanım sağlamaya kadar tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen IRN Takımı ile tanışın !

        Zaman sizin için ne kadar önem taşıyorsa, bizim için de sizin teknolojiye ayak uydurmanız ve sahip olmanız o kadar önem taşıyor...
PcPos2004x Pro Version
- Pos Satış Sistemi
- Barcode uyumlu
- Sınırsız Raporlama
- Firmanıza Özel Yazılım
- Kontrol Panel / Şifre
turQuise Radyo Otomasyon
- 24 saat kesintisiz çalma
- Otomatik / Pilot Modu
- Müzik Kütüphanesi
- Reklam Kütüphanesi
- Kontrol Panel / Şifre

 

 

© 2004, IRN - Inspire Radio Network Inc. Tüm hakları saklıdır...